• Kolorowy wrzesień w I-III

• Kolorowy wrzesień w 1-3.

15 września uczniowie klas I-III wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki, czyli globalnym święcie kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie i panie nauczycielki w tym dniu przyszli ubrani w kropki.  Wszystkie klasy wzięły udział w zajęciach plastycznych inspirowanych kropką. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu.

O tym, że jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku przekonali się uczniowie naszej szkoły podczas zorganizowanego przez Mały Samorząd  „Pierwszego Dnia Jesieni”. 23 września królowały kolory : brązowy, czerwony, pomarańczowy, żółty oraz zielony. Każda klasa wykonała  jesienny literowy plakaty, który utworzył napis „JESIEŃ”.  W swoich barwnych strojach dzieci wyszły w piękny, wrześniowy dzień na boisko szkolne tworząc ogromnego, jesiennego liścia.

Wioleta Jakubczyk