• Tropem Wilczym 2022.

• Przy pięknej, słonecznej i mroźnej pogodzie odbyła się X edycja biegu (a w Kisielicach 5). Ze względy na zakaz wstępu do lasu musieliśmy zmienić trasę, ale nowa trasa też okazała się bardzo ciekawa. Na starcie stanęło 54 biegaczy. Wśród nich byla 8 uczniów naszej szkoły. Niektórzy rodzice wystartowali ze swoimi dziećmi, co zasługuje na pochwałę i naśladowanie. Po biegu na wszystkich czekała gorąca herbata z cytryną, serwowana przez harcerzy z 18 GDH im. Szarych Szeregów, przy ognisku przygotowanym przez strażaków z OSP z Kisielic można było upiec kiełbaskę. Bezpieczeństwo na trasie zapewnili żołnierze WOT z Morąga oraz patrol harcerzy z Iławy, dodatkowe nagrody dla pierwszej 4 na trasie 5 km, zapewnił pan Arek Pękala.

Tegoroczna edycja biegu odbyła się pod hasłem Solidarności z Ukrainą,
            w czasie imprezy była prowadzona kwesta na ten cel, w trakcie której zerbraliśmy 232 zł.

Sądząc z bezpośrednich rozmów z uczestnikami wszyscy byli zadowoleni
            i wyrazili chęć udziału w przyszłorocznej edycji, w spokojniejszych
            i bezpieczniejszych czasach.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację biegu
            i przedewszystkim uczestnikom bez których organizacyjny wysiłek nie miałby sensu.