• Czyste Jeziora i Rzeki

• Nowa galeria Czyste Jeziora i Rzeki została dodana do albumu fotograficznego

Akcja „Czyste Jeziora i Rzeki- wiosna 2022”

42 sprawozdania z akcji „Czyste Jeziora i Rzeki- wiosna 2022” wpłynęły do Starostwa Powiatowego w Iławie. Tegoroczna akcja w naszej szkole, która budzi i wzmacnia świadomość ekologiczną, prowadzona była przez Panią  Agnieszkę Jędrych, Panią Wioletę Jakubczyk oraz Panią Dagmarę Łęgowską. Komisja konkursowa po dokonaniu oceny wszystkich sprawozdań wyłoniła laureatów i rozdała nagrody.

Dzięki zacięciu i aktywnej postawie naszych uczniów I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Kisielicach. Zajęliśmy również III miejsce w kategorii przedszkolaki. Serdecznie gratulujemy!!!

Dnia 23 czerwca w Iławie odbyło się wręczenie nagród, pamiątkowych statuetek i dyplomów za aktywny udział w akcji "Czyste Jeziora i Rzeki", koordynowanej przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Iławie i prowadzonej pod patronatem Starosty Powiatu Iławskiego. Nagrody wręczyli Starosta Powiatu Iławskiego Bartosz Bielawski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Iławskiego Marek Borkowski.

Wioleta Jakubczyk i Anna Jasińska