KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Godziny dostępności nauczycieli w ramach art. 42 ust. 2 f Ustawy Karty Nauczyciela
NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ – klas IV-VIII i specjaliści
PONIEDZIAŁEK
7:00 – 8:00
1. Katarzyna Pokorska – sala nr 48(od 19.02.2024)
12:45 – 13:45
1.Alina Laskowska – pokój nauczycielski
13:30 –14:30
1. Kamila Rachowicz – sala nr 48
2. Anna Niedziałkowska – gabinet pedagoga
14:30-15:30
1. Dagmara Wejnarska – gabinet dyr.
2.Danuta Przybylska – sala nr 6
3.Joanna Wilmańska – sala nr 29
4. Dorota Gutowska – pokój nauczycieli w-f
5. Bartłomiej Kawski – sala nr 47
6. Oksana Kawska – sala nr 5 (od 12.02.2024)
WTOREK
7:10 – 7:40
1. Beata Lejmanowicz – sala nr 26
11:30 – 11:50
1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy (od12.02.2024)
13:30 – 14:30
1. Anna Jasińska – biblioteka
2.Hanna Górecka – sala nr 6
3. Anna Dudzik – sala nr 5
4. Agnieszka Jędrych – sala nr 29
5. Arkadiusz Bachor – sala nr 29 ( 1 i 3 wtorek miesiąca)
6. Madalena Drypa - sala nr 26 (od 19.02.2024)
14:30 – 15:30
1.Marek Grzonkowski – sala nr 62
2. Katarzyna Pokorska – sala nr 48 (do 16.02.2024)
3. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy (do 11.02.2024)
ŚRODA
7:00 – 8:00
1. Mirosława Podgórska – sala nr 48
11:10 – 11:50
1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy (od 12.02.2024)
12:45 – 13:45
1.Natalia Perwejnis- – pokój nauczycieli w-f
2. Oksana Kawska – sala nr 6(do 11.02.2024)
14:00 – 15:00
1.Ewa Turczyn – sala nr 30(do 18.02.2024)
14:30-15:30
1. Beata Rutkowska – sala nr 47
2. Madalena Drypa - sala nr 26 (do 18.02.2024)
1.Ewa Turczyn – sala nr 30(od 19.02.2024)
CZWARTEK
7:30-8:00
1. Agnieszka Michalska – sala nr 47
12:45 – 13:45
1. Adam Mańka – sala gimnastyczna
13:30 – 14:30
1. Krzysztof Przybylski – sala nr 27
2. Ewa Marszałek- sala nr 30(od 12.02.2024)
13:50 – 14:20
1. Halina Ryszczuk – pokój nauczycielski
14:30-15:00
1. Agnieszka Michalska – sala nr 47
PIĄTEK
7:00 – 8:00
1. Marceli Saremba – sala nr 5
13:30 – 14:30
1. Ewa Marszałek- sala nr 30(do 11.02.2024)
13:45– 14:15
1. Sylwia Balmas – gabinet pedagoga w budynku klas IV-VIII
NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ –klas I - III i specjaliści
PONIEDZIAŁEK
11:45 – 12:45
1. Beata Pikuła - sala klasy 3b
WTOREK
11:30 – 11:50
1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy (od 12.02.2024)
11:45 – 12:15
1.Danuta Adamek – sala klasy 2b
11:45 – 12:45
2.Teresa Miłosz – sala klasy 3b
12:45 – 13:45
1. Mariola Kwiatkowska - sala klasy 1a
14:30– 15:30
1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy (do 11.02.2024)
ŚRODA
11:10 – 11:50
1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy (od 12.02.2024)
CZWARTEK
11:45 – 12:45
1.Wioleta Jakubczyk – sala klasy 2a
2.Małgorzata Szymańska – sala klasy 3a
PIĄTEK
07:30 – 8:00
1.Żaneta Starbała – gabinet pedagoga w budynku klas I-III
11:45 – 12:15
1.Danuta Adamek – sala klasy 2b
13:45– 14:15
1. Sylwia Balmas – gabinet pedagoga w budynku klas IV-VIII
NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA i specjaliści
PONIEDZIAŁEK
13:00 – 13:30 1. Agnieszka Zawolska – sala nr 3
WTOREK
7:30 – 8:00 1. Kamila Mańka- sala nr 4
11:30 – 11:50 1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy(od 12.02.2024)
13:00 – 13:30 1. Dagmara Łęgowska - sala nr 6
13:00 – 14:00 1. Małgorzata Flaszyńska – sala nr 1
13:30 – 14:00 1. Agnieszka Zawolska – sala nr 3
14:30 – 15:30 1.Weronika Prusakowska – gabinet logopedy w budynku I-III(do11.02.2024)
ŚRODA
11:10 – 11:50 1. Weronika Prusakowska – gabinet logopedy(od 12.02.2024)
CZWARTEK
7:30 – 8:00 1. Hanna Jakubczyk- sala nr 2
15:00 – 16:00 1. Karolina Fotek – sala nr 5
PIĄTEK
7:30 – 8:00 1. Żaneta Starbała – gabinet pedagoga w budynku I-III
13:00 – 13:30 1. Hanna Jakubczyk- sala nr 2
13:00 – 13:30 1. Kamila Mańka- sala nr 4
13:45– 14:15 1. Sylwia Balmas – gabinet pedagoga w budynku klas IV-VIII
- brak danych