• Akademia Uczniowska

• W roku szkolnym 2019/2020 prowadzone są przez nauczycieli następujące zajęcia:

"treści w uzupełnieniu"

"Treści archiwalne".

["Gimnazjum w Zespole Szkół w Kisielicach  przystąpiło do Programu  AKADEMIA  UCZNIOWSKA, którego koordynatorem jest Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie na zlecenie MEN.  AKADEMIA  UCZNIOWSKA  obejmuje 313 gimnazjów z pięciu województw.

Celem programu jest rozwijanie  kreatywności, samodzielności, przedsiębiorczości oraz krytycznego myślenia.  W ramach  Szkolnych Kół Naukowych nasi gimnazjaliści prowadzą obserwacje i eksperymenty związane z programem nauczania oraz projekty samodzielnego uczenia swoich kolegów i koleżanek. Korzystając z własnej kreatywności na podstawie eksperymentów, odkrywają kluczowe zagadnienia z chemii, fizyki i matematyki.

Zajęcia prowadzą  D. Przybylska, M. Drypa i E. Marszałek.

Uzupełnieniem są wycieczki edukacyjne finansowane przez MEN .

W maju 2011 roku uczniowie klas IIIa, IIIb, IIId  zwiedzali CENTRUM EDUKACYJNE EKSPERYMENT w Gdyni."]

W marcu 2012 roku  gimnazjaliści z klas IIIc, IIc i IId   zobaczyli wystawę w CENTRUM KOPERNIK w Warszawie.